Żarcie Na Kółkach w ramach Targów Slow Weekend

 

Pierwszy zimowy zlot foodtrucków Żarcie Na Kółkach

w ramach Targów Slow Weekend

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, czyli pod kątem aktywności zakupowej najgorętszy czas w roku. Może tym razem uda się nie zwariować w kilometrowych kolejkach hałaśliwych centrów handlowych? Jest na to sposób - dwudniowe Targi Slow Weekend w Soho Factory. Jest to największa impreza promująca trend ‘slow’ w Polsce, podczas której swoje projekty, produkty i wyroby zaprezentuje ponad 300 projektantów, twórców i producentów reprezentujących Slow Fashion, Slow Food i Slow Design. Oznacza to, że wszystko, co będzie można dostać na targach będzie nosić znak jakości ‘slow’, czyli pochodzi od lokalnych rodzimych producentów, należy do limitowanych unikalnych serii i jest świetnej jakości.

Targom towarzyszyć będzie pierwszy zimowy zlot foodtruckowy organizowany przez Żarcie Na Kółkach. w specjalnej osobnej ogrzewanej hali swoje specjały zaserwują najciekawsze karmiące samochody z Warsżawy i nie tylko. W wyselekcjonowanej grupie z bardzo dużej liczby zgłoszeń znalazły się: Beef'N'Roll, Bobby Burger, Burger Na Kółkach, Car City Burger, Duża Buła, Fit Meal Truck, Kartoflove

Kill Grill, Kingston Town Patty, Momo Smak, Naleśniki z Bryki, Parowóz, Pot Spot, Shakewave, Słodka Buda, Soul Food Bus, Tornado Cafe, Tuk Tuk, Urban Burritos - Fresh Mex, Waffiez, Wheel Meal, Wurst Kiosk, Zapiekanka Snack Bus. Menu będzie więc bardzo szerokie i różnorodne od mocnej reprezentacji burgerów, poprzez dania z całego świata (Holandia, Chiny, Jamajka, Meksyk) aż po słodkości i dania typu fit.

Targi Slow Weekend i Żarcie Na Kółkach

13-14. grudnia 2014, Soho Factory, Warszawa, ul. Mińska 25

10:00 - 20:00, wstęp wolny

 

Więcej informacji udziela:

Anna Maria Żurek
Slow Market PR Manager
tel.: 667 333 232,
annamaria@slowmarket.pl
www.slowmarket.pl

slow weekend, żarcie na kółkach

 

 

Comments are closed.