Perspektywy – 9 Hills Festival, Chełmno 9-11 sierpnia 2019 r.

W dniach 9-11 sierpnia zapraszamy do Chełmna na Perspektywy - 9 Hills Festival.

Tegoroczna, czwarta już edycja festiwalu, będzie wyjątkowo smaczna!

12 foodtruckowych ekip zapewni dobrą kuchnię, świeże produkty i miłą obsługę. W menu znajdą się burgery, grillowane ciabatty, prawdziwa włoska pizza, dania kuchni azjatyckiej, meksykańskiej, gruzińskiej, kiełbaski, nuggetsy, pikantne skrzydełka i frytki belgijskie. Znajdzie się też coś dla łasuchów, zaserwujemy wyśmienite lody rzemieślnicze, chrupiące gofry i mini pączki. Wszystkim spragnionym zaproponujemy aromatyczną kawę i orzeźwiającą naturalną lemoniadę!

Zapraszamy przez cały czas trwania imprezy!

Karmimy do ostatniego głodnego gościa 🙂

Organizowany w Chełmnie od 2016 r. festiwal scala wydarzenia z dziedziny teatru, filmu, muzyki, fotografii, historii, fantastyki i streetartu – wszystkie wpisuje w przestrzeń i architekturę miasta.

Nazwa festiwalu nawiązuje do dziewięciu wzgórz, na których położone jest Chełmno oraz dziewięciu muz Apolla, z których co roku jedna wytycza motyw przewodni kolejnej odsłony wydarzenia. Przy każdej edycji w realizacji festiwalu uczestniczy kilkaset mieszkańców miasta:  wolontariuszy, artystów i animatorów, a twarzą odsłony zostaje wybrana artystka z Chełmna.

Tegoroczna edycja 9HF odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia, a motywem przewodnim wydarzenia będzie sztuka widzenia. Dominujące w programie sztuki wizualne prezentowane będą o różnych porach, w różnych przestrzeniach miasta. Nie zabraknie muzyki, filmu, teatru                i stałych elementów festiwalu. Twarzą odsłony została chełmińska fotografka Alicja Makowska.

 

Comments are closed.