Jarmark Bożonarodzeniowy, 14-15 grudnia 2019

Zapraszamy na VI jarmark produktów regionalnych i rzemiosła artystycznego oraz innych produktów inspirowanych sztuką ludową

Kiedy: 14 i 15 grudnia 2019 r. od. godz. 13.00

Gdzie: siedziba zespołu "Mazowsze", ul. Świerkowa 2, Otrębusy

NA JARMARK WSTĘP WOLNY

Świąteczna atmosfera jarmarku w "Mazowszu"

Świąteczny czas rozpocznie się w siedzibie zespołu „Mazowsze” 14 grudnia. Od godz. 13.00 zapraszamy na bożonarodzeniowy jarmark, który potrwa dwa dni. Już od wejścia, w foyer, będzie można poczuć magię świątecznej atmosfery - czekają świeże, pachnące choinki oraz specjalnie przygotowana szopka betlejemska. Prezenty inspirowane polskim folklorem, pyszne jedzenie i food trucki.

Jeśli nie macie jeszcze Państwo prezentów, to będzie można je kupić u naszych wystawców. W tym roku do wyboru: rękodzieło artystyczne, tradycyjne wyroby, biżuteria, ceramika, haftowane obrusy, serwety na stół, rzeźby ludowe, świąteczne ręcznie wykonane ozdoby – malowane bombki, stroiki, kartki, wycinanki oraz inne przedmioty inspirowane folklorem. Nie zabraknie również regionalnych świątecznych przysmaków: zdobionych pierników i miodów, certyfikowanych produktów, serów z Podhala oraz ekologicznych wędlin, a także wielu innych atrakcji kulinarnych i nie tylko. Przed siedzibą pierwszy raz pojawią się również food trucki, gdzie wystawcy będą serwować pyszne świąteczne i ekologiczne jedzenie.

Wydarzeniu towarzyszą koncerty biletowane.

Comments are closed.