Food Trucki znów zawitają do Szczecina

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinie, który odbędzie się 22-23 października 2016 r. na parkingu obok Azoty Arena.

Formuła Festiwalu Smaków powstała 3 lata temu w Trójmieście, gdzie wydarzenie doczekało się już 8. edycji. Po raz pierwszy w czerwcu 2016 r. festiwal odbył się w Szczecinie, gdzie spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i bardzo pozytywnym przyjęciem przez mieszkańców (i nie tylko). Dlatego też wracamy ponownie i spotykamy się 22 i 23 października!

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 20 restauracji na kółkach, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata. Wśród serwowanych dań znajdziemy zarówno dobrze znane wszystkim burgery wołowe, chrupiące frytki belgijskie, domowe zapiekanki, jak również wiele innych kulinarnych niespodzianek. Restauracje na kółkach przyjadą z wielu miast Polski.

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną! Na gości czekać będą miejsca siedzące pod zadaszeniem i muzyczka.

Data: 22 - 23 października (sobota, niedziela)

Godzina: 12:00 - 20:00

Miejsce: parking przy Azoty Arena w Szczecinie (ul. Władysława Szafera)

Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia

 

ii-festiwal-smakow-food-truckow-w-szczecinie-jpg

Comments are closed.