FIT Bazar vol. 4 czyli aktywne urodziny Łodzi

Ekstremalne emocje, lekkie i przyjemne ćwiczenia na świeżym powietrzu oraz zdrowe przekąski w streetowym wydaniu – wszystko to już w ostatni weekend lipca na Piotrkowskiej 217 w ramach Fit Bazar vol. 4 czyli aktywne urodziny Łodzi!

593 Urodziny Łodzi to okazja do fantastycznej zabawy i wspólnego świętowania w zdrowym i aktywnym stylu! To już 4 edycja wydarzenia, podczas którego goście nie tylko wypróbują lekkich i zdrowych przekąsek, lecz również wezmą udział w szeregu zróżnicowanych aktywności outdoorowych.

Fit bazar podzielony jest tradycyjnie na trzy części tematyczne:

  • fit targ – mix produktów wspomagających zdrowy styl życia, takich jak suplementy diety czy ekologiczne dodatki,
  • fit gastro - czyli najsmaczniejsze, pełnowartościowe posiłki przygotowane przez restauratorów oraz foodtruckowców,
  • strefa active - okazja do zmierzenia swoich sił podczas przygotowanych atrakcji towarzyszących, m.in. wspólnych treningów, warsztatów czy spotkań i rozmów o zdrowym stylu życia i bezpiecznym dbaniu o formę.

FIT TARG

Podczas 4 edycji wydarzenia goście zasmakują regionalnych produktów, takich jak sery korycińskie, naturalne miody czy świeżo tłoczone soki. Czekać na nich będą również kosmetyki na bazie naturalnych składników oraz produkty urozmaicające codzienne gotowanie, m.in. wyroby z konopi siewnej, egzotyczne przyprawy, kawy i herbaty czy wina z bio upraw. Wystawcy przygotowali dla gości także zdrowszą wersję masła orzechowego oraz chałwę na bazie lnu!

FIT GASTRO:

Fit Bazar to również miejsce, w którym goście będą mogli odpocząć delektując się najsmaczniejszymi, streetowymi wydaniami zdrowych przekąsek i dań! Falafele, podpłomyki, kawa z „piachu” czy bogate w smak i aromat dania kuchni indyjskiej gotowane na żywo przez  szefa kuchni to zaledwie część z najsmaczniejszych propozycji naszych restauratorów i foodtruckowców.

STREFA ACTIVE:

Tegoroczna, czwarta już edycja dostarczy wielkich wrażeń! Obok Strefy powstanie pierwszy, uliczny tor kartingowy (atrakcję zapewnia Miast Łódź)! Wielkie emocje oraz gwarantowana zabawa dedykowana jest wszystkim Łodzianom, którzy pragną aktywnie spędzić ostatni weekend lipca.

Fit Bazar to także okazja do zmierzenia swoich sił w ramach wspólnych treningów na otwartej przestrzeni!  W zależności od preferencji i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie! Na gości wydarzenia czekać będą:

  • otwarte zajęcia fitness „pod chmurką”  prowadzone przez Vera Sport ,
  • pokazy elektrostymulacyjne prowadzone przez Fit Break,
  • warsztaty jazdy na wrotkach, czyli przedsmak przed pierwszym, Łódzkim wrotowiskiem, które na stałe zagości w Strefie Piotrkowska 217
  • warsztaty i pokazy capoeiry,
  • strzelnica oraz zawody w mini golfa,
  • Warsztaty i pokazy z zajęć pilaste

Wysiłek zostanie nagrodzony – trenerzy i instruktorzy przygotowali szereg konkursów dla uczestników wydarzenia!

Szczegóły wydarzenia

FIT Bazar lato

Comments are closed.